Главная \ Архів \ 1-й Міжнародний симпозіум цифрової стоматології

1-й Міжнародний симпозіум цифрової стоматології

« Назад

1-й Міжнародний симпозіум цифрової стоматології 21.09.2015 01:51

19-20 вересня 2015 року в Києві відбувся Перший Міжнародний симпозіум цифрової стоматології в Українї.

Наше суспільство стає все більш і більш залежним від технології і від того, що вона може запропонувати, щоб зробити наше життя простіше і приємніше. Стоматологія не є винятком. Наші пацієнти дещо інші, ніж вони були кілька десятиліть тому. Вони мають необмежений вільний доступ до знань через Інтернет. Вони стають все більш і більш вимогливими щодо послуг, які ми їм надаємо, а також до технологій, які ми використовуємо.

Спостерігається стрімкий розвиток CAD / CAM технологій, поява нових біологічно сумісних матеріалів, високотехнологічного обладнання для найбільш повної інтеграції центрів діагностики, стоматологічних кабінетів і лабораторій. Без сумніву, цифрові технології стають найбільш значимими на шляху досягнення прогнозованого і довгострокового результату лікування наших пацієнтів.

Цей симпозіум дав нам освітній досвід використання цифрових технологій, починаючи від простого до найскладнішого. Ми мали змогу прослухати доповіді вітчизняних і зарубіжних лекторів з різною тематикою. Це планування високого класу естетики, планування та проведення дентальної імплантації, складні реконструкції, знімні ортопедичні конструкції, ортодонтичне лікування з використанням найсучасніших цифрових методів і процесів. 

Увага була зосереджена не на виробнику обладнання, а на пацієнті.

Наша команда організаторів доклала багато зусиль для того, щоб якомога ширше представити Вашій увазі всі аспекти використання цифрових технологій у стоматології, починаючи з діагностики, планування, виготовлення і застосування в клінічній практиці всіх досягнень і новинок цифрової стоматології. А ви зробили це все можливим!

Перший Міжнародний симпозіум був дійсно стрімким та цікавим стартом, що відкрив еру цифрової стоматології тепер і в Україні та допоміг відчизняній стоматології взагалом вийти на якісно новіий рівень!

Лекторій 1-го Міжнародного симпозіуму:

изображение

Експоненти, що брали участь у виставці в рамках симпозіуму:

изображение

Спонсори 1-го Міжнародного симпозіуму:

изображение

Найцікавіше чекає попереду. Майбутнє – розпочинається сьогодні!


ЗАПЛАНОВАНІ КУРСИ ТА СЕМІНАРИ
Фотогалерея