Третій Міжнародній симпозіум цифрових технологій та єстетичної стоматології

Шановні колеги! Друзі!
Асоціація цифрових стоматологічних технологій втретє планує проведення міжнародного заходу.

Осінній бал стоматологів

В рамках Осіннього балу відбудиться благодійний аукціон. Кошти збираються для забезпечення стоматологічною допомогою дітей, що проживають безпосередньо в зоні АТО.

Главная \ Осінній бал стоматологів

Осінній бал стоматологів

изображение

Бал - це, перш за все, місце зустрічі та спілкування людей, це культурні манери, танці для душі. Аристократизм, достоїнство, честь, краса - це перші слова, які асоціюються зі словом бал.

Бал - унікальне культурне явище, а також благородна справа, що єднає світ.

Організація благодійного Осіннього балу стоматологів має на меті, окрім приєднання до світових бальних традицій, започаткувати традицію благодійних аукціонів. Кошти, зібрані з них, підуть на благодійні цілі. Метою першого благодійного аукціону на першому Осінньому стоматологічному балі буде забезпечення можливості отримати стоматологічну допомогу дітям, які проживають безпосередньо в зоні АТО.

Лотами нашого аукціону стануть твори мистецтва нашої колеги - художниці - зубного техніка.

Ми плануємо проведення справжнього балу з оркестром, церемоніймейстером, виступами артистів балету, зірок бальних танців. Для гостей - заплановане частування вишуканим меню, чарівна невимушена атмосфера свята.

Дрес-код - Black Tie. Кількість місць обмежена. 

Вартість відвідування:

Відвідування Осіннього балу бажаючими особами, які не є членами ГО «УАЦСТ», та не є учасниками симпозіуму.

Відвідування балу двома особами, які не є членами ГО «УАЦСТ», 
та не є учасниками симпозіуму.

Відвідування Осіннього балу зареєстрованими учасниками симпозіуму, у вартість участі яких не входить відвідання Осіннього балу, а також членами ГО «УАЦСТ», які не є учасниками симпозіуму.

Відвідування Осіннього балу особами, що супроводжують зареєстрованих учасників симпозіуму або членів ГО «УАЦСТ», які не є учасниками симпозіуму. Прізвище супроводжуючої особи вказується в анкеті відвідувача.

Программа балу

Вальс, полонез, квік-степ, запальна латино-американська програма - ми побачимо виступи професіоналів та долучимося до танцю за допомогою професійного церемоніймейстра та професійних танцорів.Цей бал буде насичений незабутнім враженнями!

На балу Ви познайомитеся з різноманітністю пристрасних іспанських танців, які зачаровують всіх своєю яскравістю і глибиною, та розучите основні елементи танцю.

Благодійний аукціон

Незабаром, а саме після Осіннього балу стоматологів 23 вересня 2017 року, ці полотна поповнять приватні колекції або стоматологічні клініки. А дітки прифронтової зони отримають шанс на те, щоб їх посмішки були здоровими. Як хочеться, щоб після перенесеного стресу проживання в безпосередній зоні АТО, у них взагалі були посмішки. І ми взмозі посприяти цьому.

...

Колеги, друзі! Надзвичайно приємне листування відбулося з лікарем-стоматологом, яка запропонувала свої художні твори для благодійного аукціону на користь дітей - мешканців зони АТО. Просимо відгукнутися всіх, хто має власні твори мистецтва та бажання долучитися до процесу!

ЗАПЛАНОВАНІ КУРСИ ТА СЕМІНАРИ
Третій міжнароджний симпозіум цифрових технологій та естетичної стоматології
Третій міжнароджний симпозіум цифрових технологій та естетичної стоматології

Подія року у галузі цифрової стоматології відбудется 22-24 вересня 2017 року!

Дентал-Експо Україна
Дентал-Експо Україна

В рамках Третього міжнародного симпозіуму відбудеться виставка передових технічних та програмних длосягнень у сфері цифрової стоматології.

Освітній форум "Безперервна медична освіта"
Освітній форум "Безперервна медична освіта"

У рамках Третього міжнародного симпозіуму відбудеться перший освітній форум з питань безперервної освіти.

Janos Mako. Морфологія, Анатомія, Функція.
Janos Mako. Морфологія, Анатомія, Функція.

100% практичний курс! 60 годин роботи! 2-7 жовтня 2017 року.

Янош Мако. Магія кераміки та діоксид цирконію
Янош Мако. Магія кераміки та діоксид цирконію

Ми повторюємо 100% практичний 3-денний курс майстерності нанесення кераміки на каркаси з діоксиду цирконію. Чекайте 8-10 жовтня 2017 року.

Фотогалерея