Главная \ Архів \ 3-й міжнародний симпозіум \ Осінній бал стоматологів

Осінній бал стоматологів

изображение

Бал - це, перш за все, місце зустрічі та спілкування людей, це культурні манери, танці для душі. Аристократизм, достоїнство, честь, краса - це перші слова, які асоціюються зі словом бал.

Бал - унікальне культурне явище, а також благородна справа, що єднає світ.

Організація благодійного Осіннього балу стоматологів має на меті, окрім приєднання до світових бальних традицій, започаткувати традицію благодійних аукціонів. Кошти, зібрані з них, підуть на благодійні цілі. Метою першого благодійного аукціону на першому Осінньому стоматологічному балі буде забезпечення можливості отримати стоматологічну допомогу дітям, які проживають безпосередньо в зоні АТО.

Лотами нашого аукціону стануть твори мистецтва нашої колеги - художниці - зубного техніка.

Ми плануємо проведення справжнього балу з оркестром, церемоніймейстером, виступами артистів балету, зірок бальних танців. Для гостей - заплановане частування вишуканим меню, чарівна невимушена атмосфера свята.

Дрес-код - Black Tie. Кількість місць обмежена. 

Вартість відвідування:

Відвідування Осіннього балу бажаючими особами, які не є членами ГО «УАЦСТ», та не є учасниками симпозіуму.

Відвідування балу двома особами, які не є членами ГО «УАЦСТ», 
та не є учасниками симпозіуму.

Відвідування Осіннього балу зареєстрованими учасниками симпозіуму, у вартість участі яких не входить відвідання Осіннього балу, а також членами ГО «УАЦСТ», які не є учасниками симпозіуму.

Відвідування Осіннього балу особами, що супроводжують зареєстрованих учасників симпозіуму або членів ГО «УАЦСТ», які не є учасниками симпозіуму. Прізвище супроводжуючої особи вказується в анкеті відвідувача.

Программа балу

Вальс, полонез, квік-степ, запальна латино-американська програма - ми побачимо виступи професіоналів та долучимося до танцю за допомогою професійного церемоніймейстра та професійних танцорів.Цей бал буде насичений незабутнім враженнями!

На балу Ви познайомитеся з різноманітністю пристрасних іспанських танців, які зачаровують всіх своєю яскравістю і глибиною, та розучите основні елементи танцю.

Благодійний аукціон

Незабаром, а саме після Осіннього балу стоматологів 23 вересня 2017 року, ці полотна поповнять приватні колекції або стоматологічні клініки. А дітки прифронтової зони отримають шанс на те, щоб їх посмішки були здоровими. Як хочеться, щоб після перенесеного стресу проживання в безпосередній зоні АТО, у них взагалі були посмішки. І ми взмозі посприяти цьому.

...

Колеги, друзі! Надзвичайно приємне листування відбулося з лікарем-стоматологом, яка запропонувала свої художні твори для благодійного аукціону на користь дітей - мешканців зони АТО. Просимо відгукнутися всіх, хто має власні твори мистецтва та бажання долучитися до процесу!

ЗАПЛАНОВАНІ КУРСИ ТА СЕМІНАРИ
Фотогалерея