Стендові доповіді

 

Стендові доповіді

Організаційний та науковий комітети Другого Міжнародного Симпозіуму цифрових технологій та естетичної стоматології запрошують науковців, практикуючих лікарів, зубних техніків,  зацікавлених у демонстрації своїх досягнень, пов’язаних з тематикою Симпозіуму, надати стендові доповіді у вигляді постерів для демонстрації під час проведення заходу.

Представлення постерів

Організаційний та науковий комітети Другого Міжнародного Симпозіуму цифрових технологій та естетичної стоматології запрошують науковців, зацікавлених у демонстрації своїх досягнень, пов’язаних з тематикою Симпозіуму, надати стендові доповіді у вигляді постерів для демонстрації під час проведення заходу.

Представлення доповідей та демонстрація постерів, а також участь у дискусії та відповіді на запитання, буде проводитись у визначений додатково час.

Автори найкращих робіт будуть нагороджені призами. Переможцю конкурсу стендових доповідей буде надана можливість виступу в основній програмі Симпозіуму( 10 хв).

Вимоги до постерів

Розмір постера – формату А0 (841 x 1189 мм, тільки вертикальна орієнтація)

Тематика постера повинна відповідати основній тематиці Симпозіуму

Постер оформлюється автором самостійно з дотриманням затвердженої структури або за готовим шаблоном.

Матеріали стендової доповіді повинні містити:

- Заголовок, що включає:
- назву доповіді,
- ПІБ доповідача
- місце роботи / навчання автора(ів), науковий керівник;
- Вступ (за бажанням);
- Актуальність, мету і завдання виконаної роботи;
- Методика;
- Результати;
- Висновки;

Друк постера виконується автором самостійно.

Теми стендових доповідей та прізвища авторів будуть надруковані в Програмі Симпозіуму та в журналі «Цифрова та естетична стоматологія».

Кожен учасник отримає Сертифікат з нарахуванням балів за стендову доповідь відповідно до Наказу МОЗ.

Заявка на участь містить дані матеріалів стендової доповіді, контактні дані доповідача, які необхідно подати не пізніше 17 серпня 2016 року на електронну адресу Організатора (uaddt@ukr.net) окремим файлом у форматі Microsoft Word українською та англійською мовами.

ЗАПЛАНОВАНІ КУРСИ ТА СЕМІНАРИ
Фотогалерея